Nowa atrakcja w Ustroniu Morskim – Błękitek i przyjaciele

W tym roku na turystów Ustronia Morskiego czeka nowa atrakcja. W Sali Kinowej Gminnego Ośrodka Kultury przez całe wakacje odbywać się będą pokazy z interkatywnym wielorybem Błękitkiem w roli głównej. Projekt nosi nazwę „Błękitek i przyjaciele. Ocean przygód i morze humoru”. 

Show ma charakter edukacyjny, stanowi rodzaj nauki poprzez zabawę. Zadaniem głównego bohatera – Błękitka jest przekazanie w szczególności dzieciom, wiedzy z zakresu nauk o przyrodzie. Odbywa się to w sposób zabawny, przyjazny,  łatwy do zrozumienia i dostosowany do możliwości percepcyjnych dziecka. Największym walorem pokazu jest jego interaktywność. Błękitek widzi  i słyszy swoją publiczność, reaguje na jej zachowanie. Wraz z Błękitkiem śpiewają, żartują, śmieją się, klaszczą w dłonie. Jeśli w tym roku jesteście nad morzem zdecydowanie musicie odwiedzić Ustronie Morskie i przybić piątkę z tym szalonym Wielorybem.

Organizatorami przedsięwzięcia są firmy: Pait Consulting, Marek Pisarski i Digital Emotions Krzysztof Kieszkowski. Partnerami projektu są: Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, Smażalnia Ryb Przystań. Patronem projektu są portale: tamjedziemy.pl; miastokolobrzeg.pl, magazynatrakcje.pl

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email