Digital 3D Solutions

Po co budować kino 3D?

Specjalnie dla „Atrakcji”  Domingo Escutia Munoz

Popularność kin 3D w ciągu ostatnich lat znacznie wzrosła. Przez parę ostatnich dekad wielkoformatowe ekrany 3D pojawiły się w muzeach oraz innych miejscach na całym świecie. Aby zapewnić najlepszą jakość, potrzeba jednak zainwestować spore sumy pieniędzy, a koszty operacyjne są wysokie, co wielu instytucjom uniemożliwia zakup kina 3D. Aż do dziś!

Dzięki eksplozji w technice 3D, muzea różnych rozmiarów mogą zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia. Nowa technologia ekranów cyfrowych 3D sprawia, że muzea stać na ten zakup nie tracąc na atrakcyjności.

Ekrany cyfrowe 3D bez problemu mogą zostać zainstalowane w muzeach, salach wykładowych, audytoriach, czy też innych miejscach za cenę, która stanowi zaledwie część kosztu ekranów kinowych. Ich jakość jest jednak tak samo dobra.

Digital 3D oferują muzeom i innym miejscom możliwość zysku poprzez swoje długoletnie doświadczenie. Potencjał dochodowy oraz wpływ edukacyjny są jeszcze większe, gdy kino 3D wzbogaca wystawę stałą lub wędrującą. Digital 3D zapewnia wszechstronną audiowizualną prezentację, tworząc nowe możliwości dochodowe uatrakcyjniając wykłady, wystawy czy programy wieczorne.

Digital 3D to przyszłość.Kino 3D przynosi zysk muzeom, parkom rozrywki różnych wielkości i akwariom. Przede wszystkim jednak rodziny, dzieci, studenci, pracownicy muzeów, sponsorzy, partnerzy biznesowi po prostu uwielbiają 3D!

D3D Cinema to firma z siedzibą w Chicago, która oferuje kina 3D razem z usługami muzeom oraz branży atrakcji na całym świecie. Zapewniamy nowoczesne spojrzenie na design kin 3D i ich tematykę, co mieści się w czterech działaniach:

  • projektuje i buduje zintegrowane kina 3D,
  • projektuje i prowadzi wędrowne wystawy przy użyciu kina 3D,
  • oferuje klientom bibliotekę najlepszych i nagradzanych filmów 3D,
  • posiada doświadczenie i możliwości wypracowania „marki” filmom dostosowanym do wymagań klienta muzeów i wystaw.

D3D to jedyna firma,która działa zarówno w wystawach jak i zakresie produkcji. Kluczem naszej kompetencyjności jest to, że potrafimy wykorzystać istniejącą bibliotekę filmów 3D i rozległe doświadczenie w produkcji 3D jak żadna inna firma.Nasza firma składa się z weteranów branży, których doświadczenie łączy w sobie produkcję filmów dla muzeów, jak i działania non-profit. Rozumiemy potrzeby klientów muzeów i innych atrakcji, oraz rozwijamy pionierskie podejście otwarte na współpracę przy integracji, finansowaniu i produkcji 3D.

Katalog filmów 3D

Kino D3D zapewnia klientom dostęp do biblioteki  nagrodzonych filmów. Siostra spółka naszej firmy Giant Screen Films to jedni z czołowych producentów filmów IMAX 3D.  Filmy te powstałe w podstawowym formacie wyglądają spektakularnie w 3D, czemu zawdzięczają kasowy sukces. D3D to również partner K2 Communications, twórców szerokiej gamy filmów dokumentalnych.

Domingo Escutia Munoz – Dyrektor ds. sprzedaży i dystrybucji w Europie, z siedzibą w Walencji. Prowadzi biuro w Europie, zajmuje się sprzedażą, integracją systemów cyfrowych oraz dystrybucją filmów w Europie. Posiada doświadczenie w pracy w muzeum pracując przez trzynaście lat w La Ciudad de las Artes y Sciencias (Miasto sztuki i nauki) oraz L’Hemisferic, odwiedzanych przez ponad 3 miliony gości. Domingo uczestniczył czynnie w działaniach w muzeum i kinie 3D zarządzając grupą 120 profesjonalistów. Posiada dyplom Executive MBA z ESIC Business and Marketing School. Od dawna pasjonował się kinematografią i filmem pracując od najmłodszych lat w sklepie fotograficznym ojca.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email