Łódź 30 under 30

Do 10 marca 2012 trwa nabór do programu „Łódź 30 under 30”, który ma wyłonić 30 zdolnych, aktywnych Łodzian przed trzydziestką. Wywodzący się z różnych środowisk uczestnicy, wspólnie będą reprezentować niesamowity potencjał, który wykorzystają aby pracować nad aktualnymi wyzwaniami młodej Łodzi i realnymi zmianami w jej rozwoju.Poszukiwane są osoby w wieku 18 – 30 lat, aktywnie zaangażowane w działania na rzecz Łodzi, liderzy zmian w swoich środowiskach, mający energię aby motywować i inspirować innych poprzez swoją aktywność, formę lub osiągnięcia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie programu www.lodz30under30.com. Zgłaszać można siebie lub innych kandydatów.

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, którzy aktywnie działają na rzecz młodej Łodzi i dobra wspólnego Łodzian. Uczestnicy projektu 30 under 30 staną się przykładem odważnych wizji i realnych działań w kierunku stworzenia „Strategii Under 30” dla młodej, kreatywnej Łodzi. Biorąc udział w pracach, warsztatach i dyskusji nad aktualnymi wyzwaniami Łodzi otrzymają możliwość wprowadzenia realnych zmian w jej rozwoju.

Inspiracją do stworzenia Programu była nagroda „Europe 40 under 40” dla Krzysztofa Candrowicza. Wśród 40. najbardziej inspirujących liderów mających wpływ na realne zmiany w społeczeństwie dzisiejszej Europy znalazło się trzech Polaków, w tym jeden łodzianin. Ta nagroda była inspiracją i udowodniła, że Łódź jest miejscem dla tych, którzy chcą i mogą.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu: www.lodz30under30.com

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email