Mercure Grand Warszawa Hotelem Roku 2011

Hotel Mercure Grand Warszawa został wyróżniony nie tylko za kompleksową i wysoką jakość usług ale także unikalny charakter budynku, oryginalny wystrój oraz komfort pokoi i sal konferencyjnych.

To nie pierwsza nagroda dla Mercure Grand Warszawa. Hotel ostatnio został doceniony w rankingu „Najlepszy hotel dla biznesmana” serwisu hotel.info oraz uzyskał „Certificate of Excellence” roku  2011, nadany przez serwis TRIPADVISOR.

Mercure Grand mieści się w samym sercu Warszawy. To nowoczesny i funkcjonalny hotel, spełniający najwyższe światowe standardy. Przygotowany do profesjonalnej obsługi klientów biznesowych i turystycznych.  Hotel posiada 299 pokoi, w tym: 6 apartamentów, 117 pokoi Superior z łóżkami typu KING, 79 pokoi Standard z dwoma łóżkami, 86 pokoi jednoosobowych Standard oraz 11 pokoi Deluxe z łóżkiem typu KING. Mercure Grand Warszawa to także miejsce spotkań biznesowych, które odbywają się w 6 salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny.  W hotelowej restauracji „Grands Brasserie”  smozna zjeść zarówno dania kuchni polskiej i francuskiej. Restauracja posiada specjalnie skomponowaną kartę win „Grands Vins Mercure”, zawierającą bogaty wybór win z całego świata.

Strona internetowa hotelu: mercure-grand.hotel-rv.com

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email