Warner Bros. dystrybutorem Wiedźmina 2 w USA

CD Projekt Red, developer stojący za sukcesem Wiedźmina 2: Zabójcy Królów podpisał z Warner Bros. umowę o dystrybucji gry w Stanach Zjednoczonych w wersji na konsolę Xbox 360.Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to niewątpliwie największa polska gra komputerowa z gatunku action-RPG ostatnich lat oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Zdobyła ona uznanie w oczach krytyków i graczy na całym świecie, przekraczając próg 1  mln sprzedanych egzemplarzy.

CD Projekt Red podpisał niedawno z Warner Bros. Interactive umowę o dystrybucję gry w Ameryce Północnej.  Jak mówi Adam Kiciński z CD Projekt Red: „Jestem przekonany, że dzięki współpracy z firmą Time Warner i jej wiodącej pozycji w branży rozrywkowej, a w szczególności w sektorze dystrybucji filmów i gier wideo, sukces naszej gry na najważniejszym dla gier na Xboxa rynku będzie jeszcze większy. Jest to też dla nas ogromnym wyróżnieniem, że firma taka jak Time Warner doceniła naszą grę oraz jej potencjał rynkowy, dołączając ją do swojego portfolio.”

Po długim sporze z Atari co do wydania gry w USA jej jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji spędzić trochę czasu z tą epicką przygodą.

 

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • Drukuj
  • email